Antares 8

Beneteau

Antares 8

ANTARES OUTBOARD MÜKEMMEL BİRKAÇ GÜNLÜK KIYI SEYİRLERİ İÇİN TASARLANMIŞTIR. BENETEAU‘NUN KIRK YILININ TÜMÜNÜ ÖRNEK ALIYORLAR’ BU TARİHİ ARADA BİRİKTİRİLMİŞ DENEYİM, DÜNYA ÇAPINDA DENİZCİLİK İLE ÜNLENMİŞ OLAN NİTELİKLER. BU ÇOK İYİ DONANIMLI VE AKILLI TASARLANMIŞ ANTARES OUTBOARD, SEYİRCİYE MÜKEMMEL BİR GİRİŞ SAĞLAR.

Diğer Beneteau modellerimiz; Beneteau Antares 7, Beneteau Antares 9 

HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK YÖNLÜ VE YENİLİKÇİ ANTARES 8, HER ZAMAN BU İKONİK SERİSİNİ TANIMLAYAN RAHAT DÜZENLEMELER VE ZARİF STİL İLE EĞLENCE İÇİN ADANMIŞ YENİ ÖZELLİKLERİ ENTEGRE EDER. GENİŞ KULLANIM VE AMAÇ SEÇENEĞİNE UYGUN BİR TEKNE, İSTER ARKADAŞLARLA GÜN BATIŞI KOŞUSU YA DA AİLELERLE YOLCULUK GEZİSİ, BİR SONRAKİ MACERALARINIZ İÇİN HAZIR.

Modüler kokpit, mürettebat için optimum konforu garanti eder. U şeklindeki koltuk, tüm yolcularınızı bir yemek etrafında ağırlayabilir veya masa kaldırıldığında muazzam bir güneşlenme alanı sağlayabilir.

Antares 8, konforlu kıyı gezintisi için gerekli olan tüm özellikleri bir araya getirir. Döner kaptan koltuğu ve ayarlanabilir koltuğu bulunan salon ve kaptan köşkü pratik bir yemek alanı sağlar. Harika ışık ve görünürlüğe ek olarak, büyük pencereler ve lumbozlar mükemmel havalandırma sunar. Ergonomik dümen, isteğe bağlı 12 inçlik bir harita çizer ekranı sunar.

Mutfakta hem buzdolabı hem de gazlı veya elektrikli ocak seçeneği.

Son olarak, Antares 8 şunlarla donatılabilir: klima, ısıtıcı üzerinde konfor için ideal Rıhtımda veya hatta seyir halindeyken günlerce, en son lityum pil teknolojisi. Bu tür bir kapsamlı ekipman listesi, bu boyutta tekne için.