Antares 9

Beneteau

Antares 9

ANTARES OUTBOARD MÜKEMMEL BİRKAÇ GÜNLÜK KIYI SEYİRLERİ İÇİN TASARLANMIŞTIR. BENETEAU‘NUN KIRK YILININ TÜMÜNÜ ÖRNEK ALIYORLAR’ BU TARİHİ ARADA BİRİKTİRİLMİŞ DENEYİM,

DÜNYA ÇAPINDA DENİZCİLİK İLE ÜNLENMİŞ OLAN NİTELİKLER. BU ÇOK İYİ DONANIMLI VE AKILLI TASARLANMIŞ ANTARES OUTBOARD, SEYİRCİYE MÜKEMMEL BİR GİRİŞ SAĞLAR.

EN İYİ HAFTASONU! DOĞUŞTAN DETAY VE RAHATLIK HİSSİYLE ANTARES 9 DENİZDE DAHA FAZLA ZAMAN GEÇİRMEK İÇİN BİR DAVET. MODERN VE ŞIK, O KORUYOR KÖKLÜ BİR SERİMİN GELENEKSEL ZARAFETİ. ÖZERKLİK, YAŞANABİLİRLİK, GÖSTERİŞ: KISA SEYİRLERİ HARİKA BİR DENEYİM HALİNE GETİRMEK İÇİN HER ŞEYE SAHİPTİR.

Mükemmel donanımlı Antares 9, uzaklaşmak ve rahatlamak için bir davettir.

Sürüş istasyonundan sancak tarafındaki yürüyüş yoluna açılan bir yan kapı sunuyor. Manevraları daha kolay ve güvenli hale getirir.

Diğer Beneteau modellerimiz; Beneteau Antares 7, Beneteau Antares 8 

Sarma pencereleri ile kaptan köşkü panoramik bir manzaraya sahiptir ve inanılmaz derecede aydınlıktır. Gerçek bir boşluk hissi vardır ve salon, etrafında sallanan bir yardımcı pilot koltuğu ile akıllıca düzenlenmiştir. Bu, denize veya harita masasına bakacak şekilde oturabileceğiniz anlamına gelir

İki ayrı kamara, bir mutfak ve akıllıca donatılmış bir duş odası, Antares 9‘u aile ve arkadaşlarla yapılan geziler için ideal bir tekne yapıyor!

Ön güneşlenme güvertesine giden geniş ve Alüminyum destek ve güneş güvertesi güvenli sancak yürüme yolu ile isteğe bağlı kokpit salon.