Beneteau Antares 11

Toplam uzunluğu 11 metre olan serinin amiral gemisi Antares 11, aile teknesinin mükemmel bir örneğidir. Şık ve çağdaş tasarıma sahip bu sürat teknesi alan, konfor ve güvenliğe odaklanıyor.

Dış Mekan Tasarımı

BENETEAU ve Sarrazin Design arasındaki yeni işbirliğinin sonucu olan Antares 11; modern silueti ve dümen mahallindeki geniş cam alanları ile optimum gün ışığı sağlamaktadır. Çok sayıda akıllıca sunulan modüler çözümler, teknede yaşamı çok daha keyifli hale getirir.

 

İç Mekan Tasarımı

Bu büyük hafta sonu teknesinin anlatan iki kelime: kolay ve konforlu seyir. Ebeveyn banyosuna sahip çift kişilik master kabin, normal standartların oldukça üzerindedir. Arka kabin üç kişinin konaklamasına olanak sağlamaktadır. Antares 11, yatağa dönüşümlü salon masası sayesinde 7 kişilik rahat konaklama olanağı sunmaktadır. Dümen mahallindeki geniş cam, tüm açılardan manzaranın tadının çıkarmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

TAM BOY

32’6’’ - 9.9 M

GENİŞLİK

11’6’’ - 3.51 M

AĞIRLIK

13,451 LBS - 6.103 KG

su üzeri yükseklik

10’9’’ - 3.28 M

maksimum derinlik

2’7’’ - 0.79 M

YAKIT KAPASİTESİ

2 X106 US GAL - 2 X 400 L

TATLI SU KAPASİTESİ

53 US GAL - 200 L

MAX. MOTOR GÜCÜ

2 X 300 HP - 2 X 300 CV

KABİN

2

CE SERTİFİKASI

B8 / C11

YERLEŞİM PLANLARI

Kapaklı sürgülü tavan ya da güneş panelli sert bir tavan (opsiyonel), İkiz dıştan takma motorlar: maksimum 2 x 300 HP, Güverteden dümen mahalline geçiş ve güvenli manevralar için geniş yan yürüme alanı.
İçerdeki salonla bağlantılı güneşlenme alanına da dönüşebilen geniş L şeklindeki kokpit alanı, Yan yüzme platformu, Tam donanımlı mutfak, Ayarlanabilir arkalıklı ön şezlong ve kılıfı.
Depolama alanına ve banyoya sahip ada yataklı geniş master kabin, 3 kişilik ikinci bir kabin ( bir adet çift kişilik ve bir adet tek kişilik yatak), Geniş cam tasarımı sayesinde maksimum gün ışığı ve havalandırma.