Beneteau Antares 12

Antares serisinin yeni amiral gemisi, öncü modellerde geliştirilen kimliğe ve köklü tarihe sadıktır. Antares 12, donanım, teknede konfor, ferahlık hissi ve zarafet açısından yeni bir atılım yaptı. Nereye giderseniz gidin, herkes onun stilini tanır ve aileniz teknenin çok yönlülüğüne hayran kalır.

Dış Mekan Tasarımı

Şık ve modern bir görünüme sahip Antares 12, seriyi son 45 yılda çok başarılı kılan profil ve anlayışın altını çiziyor. Bordo kavsi ve gövde pencereleri zarif bir çizgi oluşturur ve içeriye bol miktarda doğal ışık getirir. İkonik sert tavan profili, teknenin geri kalanıyla iyi uyum sağlar ve büyük flybridge'in temelini oluşturur.

Teknede üç açık oturma alanı vardır: kokpit, ön güneşlenme minderi, köşe oturma alanı ile tam donanımlı bir açık mutfak dolabı olan geniş bir flybridge.

İç Mekan Tasarımı

Antares 12, şık ve cömert iç yaşam alanlarının yanı sıra, malzemelerinin ve döşemelerinin kalitesiyle öne çıkıyor. Kaptan köşkü, panoramik deniz manzarasına sahip merkezi bir yaşam alanıdır.

Tam donanımlı mutfak, yaratıcı ruhunuzu serbest bırakmanıza olanak tanır. Karşılıklı oturma düzeni ile salon koltukları, iyi bir arkadaşlığın tadını çıkarmak için harika bir yerdir. Doğal aydınlatma, zarif döşemeler ve lake mobilyalar, dinlenebileceğiniz ve çevreyi düşünebileceğiniz huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır.


Gemide herkesin mahremiyeti korunur: geniş ve aydınlık olan kaptan kamarası, tıpkı VIP konuk kamarası gibi kendi ebeveyn banyosuna sahiptir. Son derece modüler bir üçüncü kabin, tek veya çift kişilik yatak olarak kullanılabilir veya sahibinin herhangi bir ihtiyacı halinde kolayca ekstra depolama alanı haline gelelebilir. Teknede keyifli bir gece geçirmek için salon koltukları yatağa dönüştürülebilir ve bu şekilde teknede sekiz kişiye kadar misafir ağırlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

TAM BOY

42'7" - 12.97 M

GENİŞLİK

12'5'' - 3.78 M

AĞIRLIK

20,081 LBS - 9111 KG

su üzeri yükseklik

16'1'' - 4.9 M

maksimum derinlik

3'10" - 1.1 M

YAKIT KAPASİTESİ

310 US GAL - 1174 L

TATLI SU KAPASİTESİ

169 US GAL - 400 L

MAX. MOTOR GÜCÜ

900 HP - 900 CV

KABİN

3

TAHRİK

HORS-BORD

CE SERTİFİKASI

B10 / C12

YERLEŞİM PLANLARI

Master kabinde çok geniş bir duş kabinine sahip ebeveyn banyosu, Özel ebeveyn banyolu VIP kabin, Üçüncü modüler kabin: 3. çift kişilik kabin veya depolama alanı, Konukların günlük kullanımı için duş alanı
Çıkarılabilir tablalı geniş U-biçimli salon masası, Izgara ve 42 L buzdolabı içeren açık hava mutfak ünitesi, 2 büyük kaptan ve co-pilot koltuğu, Co-pilot koltuğu güneşlenme minderine dönüşür, Büyük koruyucu Bimini top.
Büyük U şeklindeki salon koltukları, büyük bir çift kişilik yatağa dönüşür, Salon koltuğu yardımcı pilot koltuğuna dönüşür, Salon koltuğu kokpite bakacak şekilde döner, Sancak tarafındaki yürüme yoluna doğrudan erişime sahip konforlu dümen mahalli, 43” TV içeren tam donanımlı modern mutfak, Ön camın altında Özel bulaşık saklama alanı.
Ön oturma yeri ve çıkarılabilir masa ile büyük Ön güneşlenme minderi, Yan erişim kapısına sahip geniş yan platform, Kaptan köşküne sorunsuz bir şekilde açılan büyük, gömme kokpit, Uzun koruyucu hard top, Motorlar ve arka koltuk sırası arasında kolay hareket, Sancak tarafta geniş yürüme yolu.
Üçlü Mercury Verado V8 300 CV motorlarla da mevcuttur.