Beneteau Antares 7

Tüm aileyle eğlence için özel olarak tasarlanan Antares 7, daha uzun geziler için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan yenilikçi çözümler sunar. Donanımlar, seyir yapmak ve teknedeki yaşamı mümkün olduğunca konforlu hale getirmek için tasarlanmıştır, bu da bunu rahatlatıcı, çok yönlü bir hafta sonu yapar. Antares 7’nin harika bir balıkçılık deneyimi için tasarlanmış güverte düzeni ve ekipmanları ile bir Fishing versiyonu da mevcuttur.

Karayolu ile taşınması kolay olan Antares 7, zengin yeni keşifler ve kıyı seyir deneyimleri vaat ediyor.

Dış Mekan Tasarımı

Antares 7, güçlü ve dinamik bir stili gururla sergiler. Gergin, temiz çizgileri, tekneye ince ve zarif siluetini veren borda çizgileri sportif bir çekicilik kazandırır. Bu yeni model, Antares serisinin karakteristik özelliklerini korurken, kendi karakterinde de iddialı. İskele tarafa hafifçe kaydırılan kokpit, ön güneşlenme alanına erişimi kolaylaştıran geniş bir sancak iskelesi sunar.

İç Mekan Tasarımı

Antares 7 siluetini tasarlarken dikkat edilen özen, özellikle çekici bir dümen istasyonuna sahip olan salonda da devam ediyor. Tek parça halinde tamamen siyah gösterge paneliyle donatılmış olan bu tasarım, teknenin genel görünümünü zarif bir şekilde tamamlıyor. Çok sayıda camlı pencere ve havalandırma açıklığı, tüm yolculara muhteşem panoramik manzaralar ve mükemmel havalandırma sunar. Kabinin sayısız saklama alanı ve modülerliği, teknede çok rahat bir yaşam sağlar.

Teknik Özellikler

TAM BOY

24’6’’ - 7.48 M

GENİŞLİK

8’2’’ - 2.5 M

AĞIRLIK

4,157 LBS - 1.886 KG

su üzeri yükseklik

7’7’’ - 2.3 M

minimum derinlik

1’8’ - 0.5 M

maksimum derinlik

2’7’’ - 0.8 M

YAKIT KAPASİTESİ

45 US GAL - 170 L

TATLI SU KAPASİTESİ

13 US GAL - 50 L

MAX. MOTOR GÜCÜ

200 HP - 200 CV

CE SERTİFİKASI

C8 / D8

YERLEŞİM PLANLARI

Yeni ıslak depo, Kokpit zemininde 1 adet depo, Geniş korumalı tekerlek yuvası, Tavan rafları, Daha büyük stratboard yan güverte, Baş güneşlik.
Modüler salon koltukları, Donanımlı mutfak, Yeni döner pilot koltuğu, Yeni entegre dümen istasyonu.
Yatak seçeneği ile yeni depolama alanı, Önde çift kişilik yatak.
Opsiyonel olarak ayrılmış tuvaletler.