Beneteau Antares 8

Her zamankinden daha yenilikçi ve çok yönlü olan yeni Antares 8, maksimum konforun keyfini sürebilmenize ve bu ikonik serinin bir özelliği olan, stil ve zarafetle seyir yapabilmenize imkan sağlayan, bir dizi yeni özelliğe sahip olmakla övünüyor. Arkadaşlarla keyifli zaman geçirmek veya birkaç günlüğüne deniz yolculuğuna çıkmak için mükemmel, son derece çok yönlü bir tekne.

Dış Mekan Tasarımı

Antares 8 şık çizgileri ve sportif cazibesiyle, markanın hafta sonu serisine mükemmel uyum sağlıyor. Çarpıcı tasarımı stil ve şıklığını, tekneye sportif bir hava veren temiz, aerodinamik çizgisiyle birleştiriyor. Cruising ve Fishing versiyonların görünümleri farklı; Cruising versiyon şık, çağdaş bir siluete sahipken

İç Mekan Tasarımı

Antares 8, konforla seyahat etmeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip: buzdolabı ve gazlı veya elektrikli ocağı bulunan bir mutfak alanı mevcut. Ayrıca tekne bir klima sistemiyle donatılabiliyor.

Teknede biri kabinde, diğeri dümen alanında olmak üzere iki adet çift kişilik yatak bulunuyor ve beş yolcuya kadar konaklama imkanı sağlıyor. Salonun altındaki alana ekstra bir yatak da kurulabiliyor.

Teknik Özellikler

TAM BOY

26’5’’ - 8.06 M

GENİŞLİK

9’2’’ - 2.8 M

AĞIRLIK

5,609 LBS - 2545 KG

su üzeri yükseklik

7’8’’ - 2.33 M

minimum derinlik

2’ - 0.6 M

maksimum derinlik

2’7’’ - 0.8 M

YAKIT KAPASİTESİ

90 US GAL - 340 L

TATLI SU KAPASİTESİ

26 US GAL - 100 L

MAX. MOTOR GÜCÜ

250 HP - 250 CV

KABİN

2

CE SERTİFİKASI

C9 / D9

YERLEŞİM PLANLARI

Yeni depolama alanı (ıslak), Kockpit alanında 3 saklama yeri, Büyük korunaklı kaptan köşkü, Tavan rafları, Daha geniş sancak yan güvertesi, Güneşlenme minderi.
Modüler salon oturma grubu, Donanımlı mutfak, Yeni döner hareketli pilot koltuğu, Yeni entegre dümen istasyonu.
Yatak seçeneği ile yeni depolama alanı, Başlıklı duş seçeneği, İleri çift kişilik yatak.